EAST EXPRESS s.r.o.

Kpt. Vajdy 3046/2, Ostrava-Zábřeh, 700 30, Czech Republic


delivery van

Dopravní a zasílatelská firma EAST EXPRESS s.r.o. se považuje za specialistu na přepravu zboží do Ruska. Je výhodně umístěna v blízkosti Českého Těšína - největšího hraničního přechodu v České republice směrem na Rusko, Bělorusko, Ukrajinu a další státy bývalého Sovětského svazu. Tam také samozřejmě jezdíme.

Naší každodenní prací je přeprava nákladů z České republiky a států střední, jižní a západní Evropy směrem na východ a zpět. Firma zajišťuje dodávky jak s rezervací celého vozu, tak i dodávky sběrné. Někdy přepravujeme také nadrozměrné náklady. Máme vlastní dopravní prostředky různých rozměrů, které jsou schopné odvést 800 až 24000kg nákladů, včetně nákladů ADR a zboží s regulovanou teplotou.

Vlastníme celní deklaraci, kde pracují atraktivní a hlavně velice profesionální ženy. A ještě máme vytápěný celní sklad v Karviné. Jak se říká, vše se snažíme mít v jednom.

Našimi malými expres auty naplňujeme životem pravidelnou linku - dopravu kusových zásilek - z Ostravy do Moskvy a Sankt - Peterburku. Jestli budete chtít – tato auta s Vaším nákladem pojedou ještě dále… Dodávky odjíždí každý týden a doba doručení zboží z celního pracoviště v Karviné do Moskvy činní zhruba tři dny.

Od roku 2000 máme profesionální a spolehlivé zastoupení v Moskvě, které poskytuje službu na úrovni celní deklarace. Je to pomoc k nezaplacení: Rusko je bohužel země, kde v celní správě ještě hodně buje byrokracie a často se mění předpisy. Proto se někdy stane, že auto ztuhne na hranicích nebo na vykládce. Kvůli problému, který řidič není schopen vyřídit. Takže s námi se aspoň  nebudete cítit ztraceně, budete vědět co se děje a problémy se budou rychle řešit. Právě přes naše společníky na té druhé straně. Jsme schopni zajistit dopravu zboží na klíč včetně vyclení v Rusku a odvozu na sklad zákazníka.

Rovněž pomáháme zajistit certifikací zboží v Rusku.